Fisa Operations NV

Fisa organiseert ieder jaar BATIBOUW, Cocoon, het Vakantiesalon van Brussel en het Voedingssalon.

Annemie Gesquiere

 a.gesquiere@fisa.be

Danielle VANDENABBEELE

 d.vandenabbeele@fisa.be

Jan Jughmans

 j.jughmans@fisa.be

Marie Depasse

 m.depasse@fisa.be

Philippe Lhomme

 p.lhomme@deficom.eu

Pierre d'Haeseleer

 p.dhaeseleer@deficom.eu

Rebecca Mouaya

 r.mouaya@fisa.be

Tine Jansen

Exhibition Production Officer
 t.jansen@fisa.be

Lid worden van Febelux?

Een Febelux-lidmaatschap heeft tal van voordelen:

  • Advies bij eerstelijnsvragen
  • Behartiging van (collectieve) belangen
  • Kennis- en netwerkbijeenkomsten
  • Eigen online bedrijfsprofielpagina
  • Mogelijke participatie bij werkgroepen
  • Onderzoeksresultaten en rapporten
  • Vacatures en nieuwsberichten plaatsen
  • Templates en voorbeelddocumenten
  • Toegang tot onze nieuwsbrieven
  • Toegang tot events van partners
  • Voordeeltarief activiteiten B.E.S.A.

Febelux

Beroepsfederatie voor de Live Communication & Eventsector

Contactgegevens

Belgiëplein 1
1020 Brussel
België

Twitter · LinkedIn
+32 (0) 498 87 01 02
+32 (0) 2 474 83 90
info@febelux.com
https://www.febelux.com