GL Events Belgium

Gérard Gérard Algrain

 galgrain@glbelgium.com
 02/474 67 89

Patrick Van Droogenbroeck

 pvd@glbelgium.com
 02/474 67 94

Thierry Drianne

 tdrianne@glbelgium.com
 02/474 67 84

Christophe Delparte

 christophe.delparte@glbelgium.com

Marie Dedobbeleer

Administrative and Financial Assistant / Exhibitor Advisor
 marie.dedobbeleer@glbelgium.com
 +32 2 474 67 91

Milena Quaglia

 milena.quaglia@glbelgium.com

Jean-Paul Moens

 jean-paul.moens@glbelgium.com

Catherine Gross

 catherine.gross@glbelgium.com

Clement Santoni

 clement.santoni@glbelgium.com

Lid worden van Febelux?

Een Febelux-lidmaatschap heeft tal van voordelen:

  • Advies bij eerstelijnsvragen
  • Behartiging van (collectieve) belangen
  • Kennis- en netwerkbijeenkomsten
  • Eigen online bedrijfsprofielpagina
  • Mogelijke participatie bij werkgroepen
  • Onderzoeksresultaten en rapporten
  • Vacatures en nieuwsberichten plaatsen
  • Templates en voorbeelddocumenten
  • Toegang tot onze nieuwsbrieven
  • Toegang tot events van partners
  • Voordeeltarief activiteiten B.E.S.A.

Febelux

Beroepsfederatie voor de Live Communication & Eventsector

Contactgegevens

Belgiëplein 1
1020 Brussel
België

Twitter · LinkedIn
+32 (0) 498 87 01 02
+32 (0) 2 474 83 90
info@febelux.com
https://www.febelux.com