Brussels Expo

Geert Maes

General Manager Fairs & Events
 g.maes@brussels-expo.com
 +32 2 474 84 67

Emin Luka

General Manager Facilities - 02/474 82 23
 e.luka@brussels-expo.com

Marc Agboton

Events Manager - 02/474 82 58
 a.agboton@brussels-expo.com

Eman De Sutter

 e.desutter@brussels-expo.com

Christine Devisscher

Exhibition & Event Coordinator - 02/474 83 17
 c.devisscher@brussels-expo.com
 02/474 83 17

Carine Fayt

Accounting Manager 02/ 474 83 51
 c.fayt@brussels-expo.com

Chantal Lobert

Exhibition & Event Coordinator - 02/474 82 66
 c.lobert@brussels-expo.com

David De keersmaeker

 d.dekeersmaeker@brussels-expo.com

Tmothy Bascour

 t.bascour@brussels-expo.com

Nathalie VAN CAMP

Exhibition & Event Coordinator - 02/474 85 26
 n.vancamp@brussels-expo.com

Joelle Wien

Sales Advisor - 02 474 84 68
 j.wien@brussels-expo.com

Philippe De Beer

 p.debeer@brussels-expo.com

Christof Leleu

Fairs & Event Coordinator
 c.leleu@brussels-expo.com
 +32 2 658 43 62

Jelle Francis

 j.francis@brussels-expo.com

Jan Van Droogenbroeck

 j.vandroogenbroeck@brussels-expo.com

Olivier Gheysens

Exhibition & Services Officer - 02/474 82 53
 o.gheysens@brussels-expo.com

Aankomende events

Lid worden van Febelux?

Een Febelux-lidmaatschap heeft tal van voordelen:

  • Advies bij eerstelijnsvragen
  • Behartiging van (collectieve) belangen
  • Kennis- en netwerkbijeenkomsten
  • Eigen online bedrijfsprofielpagina
  • Mogelijke participatie bij werkgroepen
  • Onderzoeksresultaten en rapporten
  • Vacatures en nieuwsberichten plaatsen
  • Templates en voorbeelddocumenten
  • Toegang tot onze nieuwsbrieven
  • Toegang tot events van partners
  • Voordeeltarief activiteiten B.E.S.A.

Febelux

Beroepsfederatie voor de Live Communication & Eventsector

Contactgegevens

Belgiëplein 1
1020 Brussel
België

Twitter · LinkedIn
+32 (0) 498 87 01 02
+32 (0) 2 474 83 90
info@febelux.com
https://www.febelux.com